Baltic Pool League 2013 Mezz-cues

2011 events

stage III, Riga, Champion‘s Club

men bracket

#11
Bārtulis Artis LAT3
Laurynas Kalnutis LIT7
Table 1, 10:15
#12
Aldo Sander EST0
Kait Hinn EST7
Table 2, 10:15
#13
Rainer Laar EST7
Virgo Bauman EST5
Table 3, 10:15
#14
Ivo Ulmanis LAT0
Saska Juss EST7
Table 4, 10:15
#15
Ahti Pitkäärt EST7
Oskars Rolovs LAT4
Table 5, 10:15
#18
Pavel Polozov RUS0
Eltsin Zabitov EST7
Table 6, 10:15
#21
Justinas Bauža LIT7
Edvinas Urbietis LIT0
Table 2, 12:00
#22
Otto Antson EST3
Mirko Raid EST7
Table 1, 12:00
#30
Philip Mägi EST7
Mantas Nedzvieckas LIT6
Table 5, 12:00
#31
Vladislavs Beļkovs LAT6
Pijus Labutis LIT7
Table 6, 12:00
#34
Aleksejs Mališevs LAT7
Tomas Granskas LIT2
Table 7, 13:15
#35
Maario Hussar EST7
Vilardas Zumaras LIT5
Table 6, 13:15
#36
Gatis Taube LAT3
Pēteris Ermansons LAT7
Table 5, 13:15
#37
Jiri Marsalo FIN7
Oskars Siliņš LAT5
Table 4, 13:15
#38
Laurynas Kalnutis LIT4
Kait Hinn EST7
Table 3, 13:15
#39
Rainer Laar EST7
Saska Juss EST6
Table 2, 13:15
#40
Ahti Pitkäärt EST1
Marius Jofė LIT7
Table 1, 13:15
#41
Raimo Teesaar EST7
Eltsin Zabitov EST1
Table 1, 14:30
#43
Justinas Bauža LIT3
Mirko Raid EST7
Table 3, 14:30
#44
Mark Magi EST2
Jüri Talu EST7
Table 4, 14:30
#46
Oleg Demjanov LAT3
Leitmäe Alexander EST7
Table 6, 14:30
#47
Valdis Renerts LAT4
Philip Mägi EST7
Table 7, 14:30
#48
Pijus Labutis LIT2
Mihkel Rehepapp EST8
Table 8, 14:30
#49
 
Šarūnas Zilnys LIT
Place 49
#50
Reimo Simsalu EST4
Remigijus Kavalnis LIT7
Table 1, 15:45
#51
Matti Kylander EST7
Einar Saska EST3
Table 2, 15:45
#52
Domas Mineikis LIT7
Saska Joonas EST3
Table 3, 15:45
#53
 
Ivo Šmits LAT
Place 49
#54
Bārtulis Artis LAT5
Aldo Sander EST7
Table 4, 15:45
#55
Ivo Ulmanis LAT7
Virgo Bauman EST5
Table 5, 15:45
#56
Oskars Rolovs LAT
 
Place 49
#57
 
Pavel Polozov RUS
Place 49
#59
Edvinas Urbietis LIT7
Otto Antson EST6
Table 6, 15:45
#60
Igors Kačanovs LAT
 
Place 49
#64
Vladislavs Beļkovs LAT
 
Place 49
#65
Šarūnas Zilnys LIT7
Pijus Labutis LIT6
Table 8, 17:00
#66
Remigijus Kavalnis LIT2
Valdis Renerts LAT7
Table 7, 17:00
#67
Matti Kylander EST3
Oleg Demjanov LAT7
Table 6, 17:00
#68
Domas Mineikis LIT4
Konstantin Afanasjev LIT7
Table 5, 17:00
#69
Ivo Šmits LAT6
Mark Magi EST7
Table 4, 17:00
#70
Aldo Sander EST4
Justinas Bauža LIT7
Table 1, 18:15
#71
Ivo Ulmanis LAT2
Rafig Adigazalov EST7
Table 2, 18:15
#72
Oskars Rolovs LAT1
Eltsin Zabitov EST7
Table 3, 18:15
#73
Pavel Polozov RUS6
Ahti Pitkäärt EST7
Table 4, 18:15
#74
Valērijs Iļjincevs LAT1
Saska Juss EST7
Table 8, 19:30
#75
Edvinas Urbietis LIT3
Laurynas Kalnutis LIT7
Table7, 19:30
#76
Igors Kačanovs LAT0
Oskars Siliņš LAT7
Place 33, winner to #93
#77
Tomas Martinkevicius LIT7
Gatis Taube LAT6
Table 6, 19:30
#78
Tomas Gailums LAT0
Vilardas Zumaras LIT7
Place 33, winner to #91
#79
Mantas Nedzvieckas LIT7
Tomas Granskas LIT1
Table 5, 19:30
#81
Marius Šiaudkulis LIT7
Eltsin Zabitov EST1
Table 1, 20:45
#82
Aleksejs Mališevs LAT7
Rafig Adigazalov EST0
Table 8, 20:45
#83
Maario Hussar EST7
Justinas Bauža LIT3
Table 3, 20:45
#84
Pēteris Ermansons LAT6
Mark Magi EST7
Table 4, 20:45
#85
Jiri Marsalo FIN7
Konstantin Afanasjev LIT3
Table 5, 20:45
#86
Kait Hinn EST7
Oleg Demjanov LAT4
Table 6, 20:45
#87
Rainer Laar EST7
Valdis Renerts LAT2
Table 7, 20:45
#88
Marius Jofė LIT7
Šarūnas Zilnys LIT3
Table 8, 22:00
#89
Raimo Teesaar EST5
Vladislavs Beļkovs LAT7
Table 7, 22:00
#91
Mirko Raid EST7
Vilardas Zumaras LIT6
Table 5, 22:00
#92
Jüri Talu EST7
Tomas Martinkevicius LIT3
Table 4, 22:00
#93
Leonas Mončiunskas LIT7
Oskars Siliņš LAT3
Table 3, 22:00
#95
Philip Mägi EST6
Saska Juss EST7
Table 1, 22:00
#96
Mihkel Rehepapp EST7
Ahti Pitkäärt EST3
Table 2, 20:45
#99
Jiri Marsalo FIN0
Kait Hinn EST7
10:00
#102
Mirko Raid EST1
Jüri Talu EST7
10:00
#106
Kait Hinn EST7
Rainer Laar EST1
11:15
#109
Marius Šiaudkulis LIT6
Kait Hinn EST7
Semifinal
#110
Jüri Talu EST7
Mihkel Rehepapp EST6
Semifinal
#111
Kait Hinn EST7
Jüri Talu EST6
Final